Web Sitesi Kullanıcı Sözleşmesi

Bu websitesi ( yardimciolalim.com ) Golden Of Tur Seyahat Acentesi'nin bir projesidir. yardimciolalim.com Uçak Bileti, Otel Rezervasyonu, Günübirlik Turlar, Havalimanı Transferleri ve araç çekici hizmetine ihtiyacı olan araç sahipleri ile tedarikçiler arasında iletişimi sağlamak üzere hizmet vermektedir. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar yardimciolalim.com'un bizzat Uçak Bileti, Otel Rezervasyonu, Günübirlik Turlar, Havalimanı Transferleri ve araç çekici hizmetini veren işletme olmadığını kabul etmiş sayılırlar. yardimciolalim.com sadece Uçak Bileti, Otel Rezervasyonu, Günübirlik Turlar, Havalimanı Transferleri ve araç çekici hizmeti veren tedarikçilerle buluşturan bir web sitesi portaltır.

Uçak Bileti, Otel Rezervasyonu, Günübirlik Turlar, Havalimanı Transferleri ve araç çekici hizmeti işleminin hiç bir sorumluluğu yardimciolalim.com ait değildir. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar alacakları Uçak Bileti, Otel Rezervasyonu, Günübirlik Turlar, Havalimanı Transferleri ve araç çekici hizmetinden o hizmeti veren Tedarikçi'nin sorumluğu olduğu bilinciyle hizmet almalıdırlar.

Bu websitesi üzerinden yönlendirilen Uçak Bileti, Otel Rezervasyonu, Günübirlik Turlar, Havalimanı Transferleri ve araç çekici hizmeti alanlar hizmet veren tedarikçilerin yeterliliğini sorgulamakla mükelleftir. yardimciolalim.com'un Hizmet Alan ile Hizmet Veren arasındaki teklif, icap, kabul, sözleşme ve ödeme aşamalarında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

yardimciolalim.com aracılığı ile çekicilerden alınacak hizmetlere ilişkin her türlü sorumluluk Tedarikçilere aittir. yardimciolalim.com'un hiçbir sorumluluğu bulunmaz.

yardimciolalim.com Uçak Bileti, Otel Rezervasyonu, Günübirlik Turlar, Havalimanı Transferleri ve araç çekici hizmetlerini tasdik veya tavsiye etmez, çalışma performansını ya da verilen hizmetlerin sonucu veya kalitesini garanti etmez.

yardimciolalim.com Hizmet Veren tedarikçiler ile ve Hizmet Alan arasındaki ilişkiden sorumlu olmayıp, Hizmet Veren’in sağlayacağı hizmet sırasında veya herhangi bir zamanda Hizmet Alan veya 3. kişilere vereceği zararlardan yardimciolalim.com hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yardimciolalim.com Hizmet Verenlerin güvenilirliği, ilgili hizmeti sağlamak için uygun ve yetkin olduğu, hizmetlerin verilmesi veya zamanında verilmesi, güvenli ve hatasız olması, hizmet kullanımından elde edilecek sonuçların yeterliliği veya güvenilirliği veya hizmet kalitesinin beklentilere cevap vermesi gibi konularında hiçbir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır. Hizmete ilişkin olarak yürürlükteki mevzuat kapsamında temin etmesi gereken her türlü izin, onay, kontrol belgesi, ruhsat vb. belgeye ilişkin sorumluluk Hizmet Verenlere ait olup, aksi takdirde doğabilecek her türlü idari, hukuki ve cezai sorumluluk Hizmet Veren’e aittir. Yardimciolalim.com un ve 3. kişilerin bu nedenle uğradığı ve/veya uğrayacağı zararlardan sorumluluk ve her türlü zararın tazmin yükümlülüğü Hizmet Verenlere aittir.

yardimciolalim.com Hizmet Alan’a ulusal, yerel veya diğer resmi dairelerden ya da üçüncü şahıslardan gelen bilginin doğru, hatasız veya güncel olduğunu ya da Hizmet Alan’ın söz konusu bilgiyi kontrol ettiği tarihte güncel ve aktüel olduğunu beyan veya taahhüt etmemektedir.

yardimciolalim.com ile Hizmet Veren arasında istihdam, yarı zamanlı istihdam, danışmanlık, yüklenicilik, ortak girişim veya acentelik ilişkisi bulunmamaktadır.